پیام مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان یزد به مناسبت هفته پدافند غیر عاملبسمه تعالی

«پدافند غیرعامل یک اصل برای همیشه است و نباید با هیچ بهانه و توجیهی متوقف شود .»

مقام معظم رهبری ( مد ظله العالی )

پدافند غیرعامل مجموعه اقداماتی است که موجب افزایش  بازدارندگی، کاهش آسیب‌پذیری، تداوم فعالیت‌های ضروری، ارتقای پایداری ملی و تسهیل مدیریت بحران در مقابله با تهدیدات و اقدامات نظامی دشمن می‌گردد .

پدافند غیرعامل به عنوان یکی از ساده‌ترین راه‌ها  ، کم هزینه‌ترین شیوه‌ها   و صلح‌آمیزترین روش‌های  دفاع یک دولت و ملت در مقابل دشمنان خود ؛ از جمله مهم‌ترین عوامل اقتدار و توفیق دولت‌ها در حفظ و گسترش امنیت ملی و زمینه‌ساز توسعه متوازن و پایدار و عامل دستیابی به رفاه و توسعه همه‌جانبه است .

بی تردید هفته پدافند غیرعامل فرصت مغتنمی خواهد بود تا کلیه مسئولین و مدیران میهن عزیز ایران اسلامی با اندیشه ای راهبردی این وظیفه ملی را که در منویات مقام معظم رهبری ( مد ظله العالی ) نیز بر آن تاکید گردیده است و محققاً کاهش آسیب پذیری، ارتقاء پایداری ملی و تسهیل کننده مدیریت بحران در شرایط خاص و ویژه را به دنبال خواهد داشت، سرلوحه اقدامات خود قرار دهند .

اینجانب ضمن تاکید بر  اهتمام  کلیه پرسنل محترم بر تحقق شعار هفته  گرامیداشت  پدافند غیر عامل  «پدافند غیر عامل ، حصول اطمینان از مصونیت و آمادگی کشور »  فرا رسیدن هفته پدافند غیر عامل را به فعالان این عرصه تبریک عرض نموده ، توفیق روزافزون همکاران محترم  را در راستای خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی و فرهنگ سازی در خصوص ضرورت بکارگیری اصول پدافند غیر عامل در بین آحاد جامعه را از خداوند متعال خواستارم .

در پایان ضمن تقدیر از  همه فعالیت های صورت گرفته  ؛ در این زمینه، از تلاشگران عرصه پدافند غیرعامل و اقدامات  صورت گرفته  توسط   کمیته  پدافند غیر عامل اداره کل و مراکز تابعه تشکر و قدردانی می نمایم  .
کاربران آنلاین

نظرهای کاربران