بامشارکت اعضای جوانان هلال احمر شهرستان یزد صورت گرفت:

هفته تربیت بدنی بهانه ای برای حفاظت از طبیعتسرپرست جمعیت هلال احمر شهرستان یزد از برگزاری کوهپیمایی و پاکسازی طبیعت توسط اعضای جوانان جمعیت هلال احمر شهرستان یزد در منطقه غربال بیز و کوه ریگ مهریز خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان یزد / حسین مجیبی فر سرپرست جمعیت هلال احمر شهرستان یزد اظهار داشت : به مناسبت هفته تربیت بدنی و با مشارکت اعضای جوانان کانون آزاد برادران ، کانون های دانشجویی فرهنگیان  پردیس فاطمه الزهرا (س) و دانشگاه علم و هنر یزد در راستای حفظ و نگهداری از محیط زیست، برنامه یکروزه کوهپیمایی و طرح پاکسازی محیط زیست در مناطق تفرجگاهی غربال بیز و کوه ریگ شهرستان مهریز اجرا نمودند.

سرپرست جمعیت هلال احمر شهرستان یزد گفت : جوانان بشردوست هلال احمر  با شعار “به طبیعت احترام بگزاریم” کوهپیمایی و با توجه به اهمیت پاکیزه بودن محیط زیست و ایجاد فرهنگ درست زیستن و پاکیزه نگه داشتن طبیعت که متعلق به همه مردم است، به پاکسازی محیط زیست پرداختند تا بتوانند این فرهنگ را به دیگران نیز انتقال دهند.

وی عنوان کرد: یکی از وظایف ما در جمعیت هلال احمر، مدافعه گری در نگهداری از محیط زیست است و این موضوع در راستای اهداف چهارگانه جمعیت هلال احمر می باشد.

این مقام مسئول عنوان داشت : دفع و بازیافت زباله‎ها کمک به سزایی در کاهش آلودگی محیط زیست دارد که با اجرای اینگونه فعالیت‎ها برای حفظ و نگهداری از محیط زیست که میراث آیندگان می باشد باید تلاش کرد.

مجیبی فر افزود: برای حفظ و نگهداری از سلامت محیط زیست باید با آگاه سازی افراد جامعه، از خرد و توان جمعی برای نگهداشت این سرمایه بی بدیل بهره ببریم.کاربران آنلاین

نظرهای کاربران