برگزاری انتخابات کانون دانشجویی هلال احمر دانشگاه فرهنگیان پردیس شهیدان پاکنژاد شهرستان یزدرئیس جمعیت هلال احمر شهرستان یزد از برگزاری انتخابات کانون دانشجویی در دانشگاه فرهنگیان پردیس شهیدان پاکنژاد یزد خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان یزد / حسین مجیبی فر سرپرست جمعیت هلال احمر شهرستان یزد اظهار داشت : انتخابات کانون دانشجویی هلال احمر دانشگاه فرهنگیان پردیس شهیدان پاکنژاد با حضور دانشجویان فعال این کانون برگزار و اعضای اصلی این کانون انتخاب شدند.

سرپرست جمعیت هلال احمر شهرستان یزد گفت : در این کانون ها با برنامه ریزی جهت عضوپذیری و بهره مندی بهینه از توان و ظرفیت دانشجویان می توان بستر مناسبی برای انجام فعالیتهای فرهنگی، امدادی، بشردوستانه و تحقیقات علمی همسو با اهداف جمعیت هلال احمر فراهم کرد.

وی بیان داشت : پس از برگزاری انتخابات 5 نفر که حائز بالاترین رای شده باشند بعنوان شورای اجرایی کانون دانشجویی انتخاب می شوند و این شورا با هماهنگی معاونت فرهنگی دانشگاه نسبت به انتخاب دبیر کانون اقدام می نماید.

این مقام مسئول خاطر نشان کرد : کانون دانشجویی هلال احمر دانشگاه فرهنگیان پردیس شهیدان پاکنژاد که فعالیت خود را از مهر ماه 1393 شروع نموده است یکی از کانونهای پیشرو در زمینه عضوگیری ، جذب و انجام فعالیتهای فرهنگی و بشردوستانه در سطح استان می باشد که امید است همچنان شاهد ادامه این فعالیت های همسو با اهداف جمعیت باشیم.کاربران آنلاین

نظرهای کاربران