بازدید مدیر کل اداره آموزش فنی و حرفه ای استان یزد از مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان میبدرئیس مرکزآموزش فنی وحرفه ای شهرستان میبد از بازدید مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان یزد از این مرکز خبرداد.

     به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان یزد جمال دهقانی در تشریح خبر  گفت : در این بازدید مدیر کل اداره آموزش فنی و حرفه ای استان یزد به همراه مسئولان اموزش وپرورش شهرستان از کارگاههای آموزشی رشته های ابزار تیزکن، تراشکاری درجه 1و2، لوازم خانگی سردکننده، پکیچ، برق صنعتی ، تعمیرکار آبگرمکن دیواری، تعمیرکار کولر آی، نصب و تعمیر کولرهای پنجره ای و اسپیلت، تعمیرکار ماشینهای الکتریکی، تاسیسات حرارتی و برودتی بازدید و از نزدیک در جریان روند آموزش کارآموزان  آموزش وپرورش قرار گرفتند.

رئیس مرکز میبد در ادامه افزود سال گذشته دانش آموزان در 12 حرفه حضور داشتند و در سال 96 به 16 حرفه افزایش یافته است و در حدود 25 درصد نسبت به سال گذشته افزایش حرفه و آمار داشتیم.

لازم بذکر است درسال تحصیلی 97-96  تعداد 270 نفر از کارآموزان شاخه کارودانش در حال فراگیری اموزش های مهارتی در 16 حرفه آموزشی در مرکز آموزش فنی وحرفه ای شهرستان میبد می باشند .

ضمنا در ادامه بازدید از سایت آزمون آنلاین مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان میبد و نحوه برگزاری آزمون نیز بازدید بعمل آمد . 
کاربران آنلاین

نظرهای کاربران