مدیر حوزه علمیه خواهران استانی یزد:

موفقیت خواهران طلبه یزدی در مقطع چهار حوزهمدیر حوزه علمیه خواهران استان یزد از راه یابی ۱۵ بانوی طلبه یزدی در سال تحصیلی ۹۶-۹۷ به سطح چهارم حوزه(دکترا)در دو مدرسه علمیه اختصاصی سطح چهار حوزوی بانوان استان در شهرستان های میبد و یزد خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری یزد فردا،حجت الاسلام  والمسلمین محمد کارگر شورکی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری «حوزه» در یزد، اظهار کرد: با توجه به فراخوان پذیرش بانوان طلبه در مقطع سطح چهار تحصیلی حوزه  خواهران، پس از اعلام مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران، استان یزد اقدام به پذیرش طلاب کرد.

وی مراحل پذیرش داوطلبان در این مقطع تحصیلی را آزمون کتبی تشامل سئوالات ستی و تشریحی در دو نوبت صبح و عصر و مصاحبه علمی بر شمرد.

مدیر حوزه علمیه خواهران استانی یزد تصریح کرد:خوشبختانه امسال از 23 نفر متقاضی شرکت  در مقطع عالی تخصصی (سطح4) حوزه های علمیه خواهران استان یزد، هشت نفر در رشته تفسیر تطبیقی و هفت نفر در رشته فقه خانواده پذیرفته شده اند.

حجت الاسلام و المسلمین کارگر شورکی ضمن آرزوی موفقیت برای تمام پذیرفته شدگان یاد آورشد: در سال تحصیلی قبل در مؤسسه آموزش عالی حوزوی خواهران امیرالمومنین (علیه السلام) شهر یزد، پنج نفر در گرایش تفسیر تطبیقی و چهار نفر در گرایش فقه خانواده مشغول به تحصیل بوده اند که با پذیرفته شدگان امسال در مجموع 16 نفر اشتغال به تحصیل دارند.

وی افزود: در مؤسسه آموزش عالی حوزوی خواهران حضرت زهرا(س) میبد (سطح 4) نیز تا سال تحصیلی قبل 15 نفر در گرایش تفسیر تطبیقی مشغول به تحصیل بوده اند که  با پذیرفته شدگان امسال در مجموع 23 نفر مشغول به تحصیل هستند.

مدیر حوزه علمیه خواهران استان یزد، تعداد طلاب مشغول به تحصیل سطح چهار در سال تحصیلی 97-96 در استان در دو رشته تفسیر تطبیقی و فقه خانواده را  39نفر اعلام کرد.
کاربران آنلاین

نظرهای کاربران