تاخیر پروازها در فرودگاه یزد مشکل استان یزد به تنهایی نیستیزد فردا : مدیرکل فرودگاه های استان یزد گفت: عمده تأخیر پروازها به فرودگاه یزد مربوط به پروازهای ورودی از مبدا سایر فرودگاه هااست.

عباس محمدی مدیرکل فرودگاه های استان یزد گفت: عمده تأخیر پروازها به فرودگاه بین المللی شهید صدوقی یزد مربوط به پروازهای ورودی و از مبدا سایر فرودگاه هااست.
محمدی در باره تاخیر امروز پرواز تهران به یزدافزود: از نظر تاخیرها حق با مردم و مسافران است و با وجودی که تاخیر امروز هم از مبدا بود تعدادی از مسافران در اعتراض به این امر از هواپیما پیاده نمی شدند.
وی افزود: پیگیر رفع تاخیرها که عمدتا ازفرودگاه های مهرآباد و مشهد به یزد است هستیم اما مشکل استان یزد به تنهایی نیست.
مدیرکل فرودگاه های استان یزد تصریح کرد: در تلاش هستیم تا تاخیرهای ورودی به یزد نیز همچون تأخیرهای مبدا یزد به حداقل برسد ولی واقعیت این است که برخی از این مشکلات از حیطه اختیار فرودگاه یزد خارج است.
تاخیر سه ساعته پرواز امروز شرکت هواپیمایی کاسپین در مسیر تهران به یزد موجب اعتراض مسافران و پیاده نشدن عده ای از آنها از هواپیما در فرودگاه یزد شده بود.
فرودگاه یزد با پیشرفت های زیرساختی در دولت تدبیر و امید هر سال شاهد رشد تعداد پروازها و مسافران است به گونه ای که در سال 1395نسبت به مدت مشابه سال قبل از آن تعداد پرواز در این فرودگاه 26 درصد و تعداد مسافر جابه جا شده 28 درصد و نیز میزان بار جابجا شده 22 درصد افزایش داشته است.
فرودگاه شهید صدوقی یزد در فاصله ۱۰ کیلومتری مرکز این استان قرار دارد که ۱۵ دی ۱۳۴۸ افتتاح شد.
علاوه بر پرواز به تهران ، مشهد، اهواز، کیش و ... پروازهای زیارتی به سوریه، عراق و عربستان سعودی نیز انجام می‌شود.
کاربران آنلاین

نظرهای کاربران