تاکید امام جمعه مهریز بر پرداخت تسهیلات مناسب برای اشتغال جوانانیزد فردا : امام جمعه مهریز یزد گفت: پرداخت تسهیلات مناسب برای اشتغال جوانان جزو نیازهای کنونی جامعه است که باید توسط صندوق کارآفرینی این شهرستان انجام شود.

حجت الاسلام عبدالرضا محی الدینی روز یکشنبه در دیدار رئیس صندوق کارآفرینی مهریز افزود: با توجه به پرداخت تسهیلات با نرخ سود بالا از طریق برخی بانک ها ، خدمات صندوق کار آفرینی در این شهرستان امری لازم و بسیار پسندیده است.
وی ادامه داد: از نیازهای کنونی جوانان موضوع اشتغال و حضور فعال آنها در عرصه تولید است که باید صندوق کار آفرینی در کنار سایر بخش ها و دولت حضوری جدی و اثر بخش داشته باشند.
امام جمعه مهریز تصریح کرد: مقام معظم رهبری از باب اهمیت مسئله اقتصاد و تولید و اشتغال امسال را به این امر مهم نامگذاری کرده اند و همه باید برای تحقق آن در عرصه حضوری جدی داشته باشند.
محی الدینی گفت: کارهای خوبی برای اشتغال جوانان توسط مسئولان و مشارکت خیران انجام گرفته ولی بخاطر اهمیت موضوع کافی نیست و باید با یک عزم جدی بیشتر و بهتر بعمل آید.
امام جمعه مهریز گفت: اگر مشکل بیکاری حل شود بسیاری از آسیب های اجتماعی و ناهنجاری ها حل می شود بنابرین باید همه دولت را در تحقق اهداف و برنامه های این بخش مهم یاری دهند.
همچنین در این دیدار کاظمی مسئول صندوق کارآفرینی شهرستان مهریز در خصوص اهداف این صندوق که از طریق اعطای تسهیلات قرض الحسنه ازدواج و اشتغال اقدام می کند گزارشی ارائه داد.
مرکزشهرستان مهریز در 30 کیلومتری شهر یزد واقع شده است
کاربران آنلاین

نظرهای کاربران