عضویت رایگان در کتابخانه های عمومی شهرستان میبد به مناسبت دهه کرامتیزدفردا :کتابخانه مرکزی میبد در نمایشگاه دختران خورشید واقع در پارک بهاران میبد اقدام به راه اندازی غرفه نموده است ، علاقمندان می توانند با مراجعه به غرفه کتابخانه مرکزی در نمایشگاه دختران خورشید کارت عضویت یکساله رایگان را نیز دریافت نموده و به عضویت رایگان همه کتابخانه های عمومی شهرستان میبد در آیند.

بام میبد : کتابخانه مرکزی شهرستان میبد از پروژه های ماندگار سفر رهبر معظم انقلاب به استان یزد در شهریور ماه ۱۳۹۲ به بهره برداری رسید که در حال حاضر با داشتن بیش از سه هزار و پانصد عضو فعال و همچنین بیش از ۷۵۰۰۰ جلد کتاب مشغول ارائه خدمات متنوع به علاقمندان کتاب و کتابخوانی می باشد.
این کتابخانه دارای بخش های متنوع و مختلف می باشد و هرکدام از بخش های کتابخانه دارای منابع متنوع ، متعدد و جذاب است که علاقمندان به مطالعه در هر گروه سنی می توانند از خدمات ارائه شده بهره مند شوند .
کتابخانه مرکزی میبد در طول سال و به مناسبتهای مختلف ملی و مذهبی و همچنین ایام اوقات فراغت برنامه های متنوع و جذاب فرهنگی نیز برگزار می کند که از جمله این فعالیتها می توان به برگزاری مسابقات کتابخوانی ، نشست های کتابخوان ، قصه خوانی ، کلاسهای کاردستی ، نقاشی ، خلاقیت و … اشاره کرد .
بخش نابینایان کتابخانه نیز خدمات متنوع و جذابی نظیر برگزاری کلاسهای مهارتهای زندگی ، آموزش نقاشی ، رایانه ، مسابقات کتابخوانی ، شعر خوانی و …. ویژه کم بینایان و نابینایان برگزار می نماید.
با عضویت در کتابخانه مرکزی میبد و دریافت عضویت سراسری می توانید از تمام منابع کتابخانه های عمومی کشور بهره مند شوید .
شهروندان گرامی با مراجعه به سامانه مدیریت کتابخانه های عمومی کشور به آدرس www.samanpl.ir نیز می توانند مراحل پیش ثبت نام را انجام داده و از کتابخانه مورد نظر درخواست عضویت کنند ، همچنین استفاده از این سامانه امکان جستجو ، تمدید و رزرو کتاب در تمام کتابخانه های عمومی کشور را به شما می دهد.
این کتابخانه در نمایشگاه دختران خورشید واقع در پارک بهاران میبد اقدام به راه اندازی غرفه نموده است ، علاقمندان می توانند با مراجعه به غرفه کتابخانه مرکزی در نمایشگاه دختران خورشید کارت عضویت یکساله رایگان را نیز دریافت نموده و به عضویت رایگان همه کتابخانه های عمومی شهرستان میبد در آیند.
کاربران آنلاین

نظرهای کاربران