دکتر جلال مجیبیان پزشک شهیر یزدی، دار فانی را وداع گفتیزد فردا :دکتر جلال مجیبیان، پزشک متخصص، تاثیر گذار و شهیر یزدی در سن 92 سالگی در آلمان دار فانی را وداع گفت.

دکتر جلال مجیبان از متخصین مشهور و تاثیر گذار یزدی، در روزهای گذشته به منظور انجام عمل جراحی قلب راهی کشور آلمان شد که بامداد چهارشنبه یازدهم امرداد 1396 دارفانی را وداع گفت. پیش از این در کانال های تلگرام یزدی به نقل از مهدیه  مجیبیان دختر مجیبیان، حال دکتر  وخیم گزارش شده بود.

 
قائم مقام بیمارستان مجیبیان روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا گفت: این پزشک که در سطح کشور نیز شهره بود برای جراحی و تعویض دریچه آئورت قلب به کشور آلمان سفر کرده بود و به مدت دو هفته در بیمارستان آنجا بستری بود.
دکتر محمد حسین توحیدی فر با بیان اینکه عمل قلب این پزشک جمعه گذشته انجام شد اظهار کرد: متاسفانه علارغم بهبود نسبی اولیه، دیروز دچار وقفه در عملکرد قلب شد و صبح امروز دار فانی را وداع گفت.
وی اظهار کرد: پس از انتقال پیکر دکتر مجیبییان به کشور و استان، زمان مراسم خاکسپاری و یادبود این پزشک عزیز از طریق رسانه ها اطلاع رسانی می شود.
دکتر جلال مجیبیان از متخصصان بنام و تاثیر گذار در استان یزد بود، وی در سال 1304 در یزد متولد شد و توانست در سال 1334 از دانشگاه تهران در رشته زنان و زایمان فارغ التحصیل شود و بعد از گذراندن دوره های تخصصی IVF و سونوگرافی در آمریکا و آلمان به یزد بازگشت.
وی با همت خود توانست اولین بیمارستان خصوصی استان را که با نام خود ایشان شهرت یافت بسازد و با ارائه خدمت صادقانه به اقشار مختلف مردم یکی از خوشنامان دیار دارالعباده شود و کمتر کسی است که با شنیدن نامش به یاد کارهای ماندگارش نیفتد.

 درباره دکتر جلال مجیبیان
دکتر جلال مجیبیان یکی از افراد متخصص تاثیر گذار در شهر یزد است که در سال 1304 در یزد متولد شدو توانست در سال 1334 از دانشگاه تهران در رشته زنان و زایمان فارغ التحصیل شود و بعد از گذراندن دوره‌های تخصصی IVF و سونوگرافی در آمریکا و آلمان به یزد بازگشته و با همت خود توانست اولین بیمارستان خصوصی استان را که با نام خود ایشان شهرت یافته است ،بسا