استاندار یزد در نشست شورای راهبری توسعه مدیریت استان گفت: مبنای ارزیابی استان با مبنای ذهنی مردم، رسانه‌ها و افکار عمومی یکسان باشد و شکافی در نوع دیدگاه‌ها نسبت به عملکرد دستگاه‌ها وجود نداشته باشد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری یزد، "محمدعلی طالبی" در نشست شورای راهبری توسعه مدیریت استان که روز دوشنبه ٢٨ مرداد ماه ۹۸ در سالن زنده‌یاد حمیدیا برگزار شد، با اشاره به جدیت و دقت در ارزیابی دستگاه‌های اداری استان، گفت: فلسفه ارزیابی دستگاه‌های اجرایی باید در جهت بهبود عملکرد اداری ‌آن دستگاه ها باشد.
"طالبی" همچنین نسبت به لزوم تسری انگیزه در همه ارکان دستگاه‎‌ها تاکید کرد و ادامه داد: همه کارمندان در سطوح مختلف باید احساس کنند در ارزیابی شریک هستند و برای کسب جایگاه بهتر در بین دستگاه های اجرایی استان تلاش کنند.
استاندار یزد افزود: باید با ایجاد تشویق‌ها و ساز وکارهای مناسب به نحوی عمل شود تا همه کارکنان دستگاه برای موفقیت دستگاه و بهبود عملکرد تلاش کنند.
"طالبی" در ادامه سخنان خود خواستار رسیدن به همنوایی و اشتراک ذهنی مناسب میان تیم ارزیابی در سطح مدیریت ارشد استان و نگاه رسانه‌ها و مردم شد و گفت: وقتی نتایج ارزیابی دستگاه‌های اجرایی اعلام می‌شود باید مبنای ارزیابی استان با مبنای ذهنی مردم، رسانه‌ها و افکار عمومی یکسان باشد و شکافی در نوع دیدگاه‌ها نسبت به عملکرد دستگاه‌ها وجود نداشته باشد.
وی همچنین عنوان کرد: بعضاً اطلاع رسانی دقیق و مناسبی به افکار عمومی در رابطه با نوع عملکرد دستگاه ها صورت نمی گیرد که باید تلاش کرد تا این مشکل برطرف شود.
استاندار یزد در پایان سخنان خود با تاکید بر رفع اشکالات، گفت: باید یک همنوایی مناسب در مورد مبانی ارزیابی داشته باشیم و امیدوار هستیم که این ارزیابی ها به دستگاه های اداری واجرایی استان  انگیزه بدهد تا سال به سال روند فعالیت‌ها و عملکردشان ارتقا پیدا کند.
 

  • نویسنده : یزد فردا
  • منبع خبر : خبرگزاری فردا