معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری یزد با تأكيد بر هدفمند و برنامه‌ محور بودن پروژه‌های استان، خواستار تسريع در توزيع اعتبارات استاني در سال جاری شد.

به گزارش روابط عمومی استانداری یزد، در نشستی با حضور معاون هماهنگي امور عمراني استانداری، مديركل دفتر امور شهري و شوراهای استانداری، فرمانداران و بخشداران شهرستان‌هاي بافق، تفت و بهاباد در رابطه با روند اجراي پروژه‌هاي عمراني و نحوه هزينه‌كرد اعتبارات بحث و تبادل نظر شد.
معاون هماهنگي امور عمراني استانداری در اين جلسه با اشاره به اينكه در سال ۹۷ به‌گونه‌اي برنامه‌ريزي شود كه به صورت مداوم پيشرفت فيزيكي و هزينه كرد اعتبارات در طرح ها و پروژه های استان گزارش شود، گفت: در برنامه توسعه‌ محور كيفيت پروژه‌ها و اجراي آنها در كمترين زمان ممكن بر كميّت آنها ارجحيت دارد.
"محسن صادقیان" افزود: تخصيص اعتبار به پروژه‌هاي عمراني استان بايد به‌گونه‌اي باشد كه پروژه‌هاي نيمه‌تمام بويژه پروژه‌هاي بالاي ۶۰ درصد پيشرفت فيزيكي تا پايان سال جاری تكميل و به بهره‌برداري برسد.
صادقیان همچنين با تأكيد بر تعريف هدفمند و برنامه‌ محور شدن پروژه‌های استان، خواستار تسريع در توزيع اعتبارات استاني در سال ۹۷ شد.
"محمود شاکری شمسی" مديركل دفتر امور شهري و شوراهای استانداری نيز در اين جلسه ضمن ابراز خرسندي از توجه و نگاه ويژه معاون عمراني استاندار نسبت به تفويض اختيارات پروژه‌هاي عمراني به مديران ارشد شهرستان‌ها، اجراي پروژه‌ها براساس اولويت آمايش سرزمين در هر منطقه را دستاورد اين كار دانست و خواستار تسلط كامل فرمانداران بر اولويت بندي پروژه‌ها و انجام آنها براساس تصميمات كارشناسانه شد.

  • نویسنده : یزد فردا
  • منبع خبر : خبرگزاری فردا