برگزاری کارگاه مردان غیور ، زنان عفیف ، خانواده‌ متعالی درطبسمهندس طلائی مقدم معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان طبس طی سخنانی در این کارگاه با تجلیل از بانوان توانمند شهرستان به وجود بانوان موفق و سختکوش و افتخار آفرین و ایثارگر در شهرستان اشاره کرد.

به گزارش خبر نگار یزدفردادر طبس :کارگاه(مردان غیور ، زنان عفیف ، خانواده‌ متعالی) با‌حضور مهندس طلائی مقدم‌معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان طبس،برقی معاون سیاسی و آقای ‌جلالی معاون مدیر کل آموزش و پرورش برگزار شد

مهندس طلائی مقدم معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان طبس طی سخنانی در این کارگاه  با تجلیل از بانوان توانمند شهرستان به وجود بانوان موفق و سختکوش و افتخار آفرین و ایثارگر در شهرستان اشاره کرد.

وی در  بخشی‌از این سخنان خود بیان کرد: بانوان شخصیت انجام دادن کارها و اقدامات بزرگ را دارند و انصافا موارد بسیاری از توانمندی های خود را که نمونه هایی از آن شامل مدیریت معادن  و کارهای سخت و مسائل بسیار حساس و حیاتی  فرهنگی را نیز به خوبی بر عهده دارند.

وی در ادامه سخنان خود  افزود: خانم بصیرانی یکی از بانوانی که در عرصه  معدن وارد عمل شدند و نشان دادند ‌که برای دست یابی به هر هدفی  برای پیشرفت و توسعه  زنان نیز دوشادوش آقایان و درمواردی بسیار جلوتر از آن ها در این مسیر  گام بر میدارند.و هم چنین بانوان محترمی که در عرصه های  فرهنگی و گردشگری شهرستان  فعالیت های چشمگیری را انجام‌ می دهند و در این عرصه مهم زیربنایی برای شکل گیری بسباری از موارد و هنجار ها و رفتار ها و نهادینه کردن فرهنگ اصیل ایرانی اسلامی اقدامات چشمگیری را صورت داده اند که در این عرصه نیز میتوان از هزاران بانوی توانمد و موفق همچون خانم. اصلحی مدیریت توانمند هتل بزرگ گردشگری و سر کار خانم غلام زاده نام برد.
کاربران آنلاین

نظرهای کاربران