نشست کارگروه زنان و خانواده شهرستان بهاباد برگزار شدیزد فردا :برگزاری اجتماع بزرگ صیانت از حریم خانواده، کارگاه های مهارت های زندگی ویژه دختران و سبک زندگی ایرانی اسلامی و برگزاری مسابقه کتابخوانی و فرهنگی با موضوع عفاف و حجاب از برخی برنامه های مطرح شده در این نشست بود

معاون فرماندار بهاباد در این جلسه با بیان اینکه مسئله عفاف و حجاب برای حفاظت از حریم خانواده و مسائل دینی بسیار مهم است گفت: یکی از برنامه های دشمن برای ضربه زدن به نظام، ترویج فرهنگ بی حجابی و بی بندوباری است تا باعث از هم پاشیدن خانواده ها برای ضعیف نمودن جامعه اسلامی شود.
محمد هوشمند با تأکید بر فرهنگ سازی عفاف و حجاب، برگزاری کارگاه های آموزشی آشنایی با فلسفه حجاب را بهترین راه مقابله با برنامه های دشمن دانست.
وی همچنین بر همکاری و اهتمام نهادهای اجتماعی و فرهنگی برای ترویج حجاب تأکید نمود و تصریح کرد: نهادینه شدن این مهم نیازمند عزم همگانی از خانواده تا دانشگاهها به صورت هدفمند است.
برگزاری اجتماع بزرگ صیانت از حریم خانواده، کارگاه های مهارت های زندگی ویژه دختران و سبک زندگی ایرانی اسلامی و برگزاری مسابقه کتابخوانی و فرهنگی با موضوع عفاف و حجاب از برخی برنامه های مطرح شده بود که اجرا خواهد شد.
کاربران آنلاین

نظرهای کاربران