اجرای برنامه‌های «اوقات فراغت» در ۱۹ مرکز دارالقرآن الکریم یزدیزدفردا: معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد از مشارکت ۶۵ هزار دانش آموز یزدی در برنامه های تابستانی امسال خبر داد.

یزدفردا: معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد از مشارکت ۶۵ هزار دانش آموز یزدی در برنامه های تابستانی امسال خبر داد.
علی سرداری، معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد عصر روز گذشته در نشست شورای آموزش وپرورش استان اظهار کرد: پارسال ۵۷ هزار دانش آموز در برنامه های اوقات فراغت تابستانی مشارکت کردند که پیش بینی می شود امسال این رقم به ۶۵ هزار نفر برسد.
سرداری افزود: این دانش آموزان با حضور در پایگاه های مختلف فرهنگی، هنری و ورزشی از برنامه های مهارتی آنها استفاده خواهند کرد.
وی به اقدامات انجام گرفته برای برنامه ریزی و تشکیل برنامه های اوقات فراغت تابستانی با استفاده از نظر و مشارکت خود دانش آموزان گفت: برنامه های تابستانی آموزش و پرورش با رویکرد بهره گیری از توان دانش آموزی و نظرات دانش آموزان تدارک شده است.
سرداری افزود: هم اکنون ۲۸ کانون فرهنگی هنری، ۲۵۷ کانون ورزشی، ۱۹ مرکز دارالقرآن الکریم و ۱۵ پژوهشسرای دانش آموزی در طول سال و بخصوص فصل تابستان در قالب طرح اوقات فراغت در خدمت دانش آموزان است.
این مسئول اظهار کرد: در کنار برنامه های مختلف فرهنگی و ورزشی ۲ اردوگاه استانی و همچنین ۱۰ اردوگاه شهرستانی برای برنامه های جنبی و غنی سازی اوقات فراغت آماده پذیرایی از دانش آموزان است.
سرداری گفت: شعار امسال طرح های تابستانی اوقات فراغت دانش آموزان «هر دانش آموز یک مهارت است» بنابراین فعالیت ها خلاقانه با مهارت آموزی و با مشارکت جدی آنها برگزار می شود.
معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد تصریح کرد: برگزاری کارگاه های مختلف و برپایی اردوهای متنوع در کنار کلاس ها برای غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان نیزپیش بینی شده است.
کاربران آنلاین

نظرهای کاربران