تبیین طرح مهارت آموزی در محیط کار واقعی در کارگروه سرمایه گذاری و اشتغال شهرستان بهابادرییس مرکز اموزش فنی وحرفه ای بهاباد از تبیین طرح مهارت آموزی در محیط کار واقعی در جلسه کارگروه سرمایه گذاری و اشتغال شهرستان بهاباد خبر داد.

رییس مرکز اموزش فنی وحرفه ای بهاباد از تبیین طرح مهارت آموزی در محیط کار واقعی در جلسه کارگروه سرمایه گذاری و اشتغال شهرستان بهاباد خبر داد.

     به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی وحرفه ای استان یزد : در جلسه کارگروه سرمايه گذاري و اشتغال شهرستان بهاباد با حضور پژمان رئيس اداره آموزش اداره کل و حسینی رئيس مرکز بهاباد، طرح مهارت آموزي در محيط کار واقعي تبيين شد این جلسه به ریاست فرماندار و با حضور بخشداران مرکزی و آسفیچ، آقای رؤسای ادارات صنعت، معدن و تجارت، تأمین اجتماعی، تعاون، کار و رفاه اجتماعی و اتاق اصناف شهرستان در محل فرمانداری برگزار گردید.

اين طرح در راستاي اجرايي نمودن بند 2 سياستهاي کلي اشتغال ابلاغي از سوي مقام معظم رهبري و بند 5 سياستهاي کلي اقتصاد مقاومتي"طرح مهارت آموزي در محيط کار واقعي" با رويکرد ايجاد بستر هاي لازم براي اشتغال مولد و پايدار و همچنين استمرار و تثبيت اشتغال فرصتهاي موجود و مورد نياز جامعه به ويژه در مشاغل خرد و خانگي با استفاده از  ظرفيتهاي آموزشي موجود در محيط هاي کارگاهي و در راستاي توسعه و تنوع الگوهاي آموزشي تهيه و ارائه شده است .گفتنی است هدف از اجرای این طرح آشنایی کارجویان با محیط کسب و کار و کسب تجربه، آماده سازی و ایجاد خودباوری در مهارت آموز برای عرصه اشتغال و کارآفرینی می باشد.

در ادامه فرماندارمحترم شهرستان بهاباد از اين طرح به عنوان طرحي سازنده براي کمک به حل معضل اشتغال در شهرستان ياد کرد و ابراز اميدواري کرد با حمايت تمام ادارات و اهتمام مرکز فني و حرفه اي شهرستان تعهدات اين مرکز تحقق يابد.
کاربران آنلاین

نظرهای کاربران