جشنواره فرهنگی ورزشی دستگاههای تابعه وزارت اقتصاد در استان یزد برگزار شداولین جشنواره فرهنگی ورزشی دستگاههای تابعه وزارت امور اقتصادی و دارایی در استان یزد ویژه ماه مبارک رمضان در محل مجموعه ورزشی بانک ملی استان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان یزد، هدف از برگزاری این جشنواره ترویج فرهنگ ورزش میان کارکنان، ایجاد روحیه نشاط و شادابی و توجه به سلامت جسمانی آنان اعلام شد.

در این دوره از مسابقات که در دو بخش آقایان و بانوان برگزار شد؛ شش تیم در رشته های دارت و تنیس روی میز به مدت یک هفته به رقابت پرداختند.

در رشته دارت آقایان هدایت الله کلماتیان از اداره کل گمرک و احمد اسدی و علی اردانی  هر دو از بیمه ایران مقام های اول تا سوم را کسب کردند و در رشته دارت بانوان شهلا شیرالی از بانک ملی اول شد و بی بی صدیقه میرفخرالدین و محبوبه قدیری هر دو از اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان به ترتیب دوم و سوم شدند.

در رشته تنیس روی میز آقایان حبیب رضایی ، میزرا حسنی و محسن فلاح هر سه از بانک ملی اول تا سوم شدند و در رشته تنیس روی میز بانوان زینب مدققی از اداره کل  امور اقتصادی و دارایی مقام اول را کسب کرد و مژگان عمادی و  اعظم احتشامی مقدم  هر دو از بانک ملی به ترتیب دوم و سوم شدند.

 اداره کل امور اقتصادی و دارایی دارای یک تیم فوتسال می باشد و کارکنان این اداره کل در زمینه های شنا و سایر رشته های ورزشی نیز فعالیت دارند.

 

 

 
کاربران آنلاین

نظرهای کاربران