دبیر ستاد انتخابات یز

مشارکت مردم یزد به بیش از ۸۵ درصد رسیددبیر ستاد انتخابات یزد گفت: مردم یزد تاکنون بیش از ۸۵ درصد در انتخابات مشارکت داشتند و ۵۸۰ هزار تعرفه برگ رای مصرف شده است.

دبیر ستاد انتخابات یزد گفت: مردم یزد تاکنون بیش از ۸۵ درصد در انتخابات مشارکت داشتند و ۵۸۰ هزار تعرفه برگ رای مصرف شده است.
به گزارش یزدفردا، محمد محامدی در گفت و گو با خبرنگاران حاضر در اتاق خبر ستاد انتخابات استان یزد با اشاره به اینکه مشارکت مردم یزد بسیار پرشور بود، اظهار داشت: این مشارکت بسیار خوب و کم نظیر بوده است.
وی خاطرنشان کرد: مشارکت تا به الان بسیار بالا و خوب بوده به گونه ای که بیش از 85 درصد از مردم استان یزد در انتخابات ریاست جمهوری شرکت کرده و رای خود را به صندوق انداختند.
دبیر ستاد انتخابات استان یزد افزود: پیش بینی ها این بود که مشارکت مردم در انتخابات از 80 درصد افزایش پیدا کند و الان این مشارکت به بیش از میزان پیش بینی شده رسیده است.
محامدی ادامه داد: تاکنون 580 هزار تعرفه رای در سطح استان یزد مصرف شده که نشان از حساسیت بالای مردم استان یزد به آینده نظام و مسئله انتخابات دارد.
وی گفت: با توجه به اینکه مردم یزد در روزهای تعطیل به مناطق ییلاقی می روند، برخی نقاط امکان بالاتر از 100 درصد مشارکت وجود دارد ولی در برخی نقاط کمتر است.
کاربران آنلاین

نظرهای کاربران