استاندار یزد:فرهنگ عمومي باید به مشاركت عمومي منجر شوداستاندار یزد با تأکید بر اینکه جدی بودن در اعمال قانون باعث فرهنگ شدن آن موضوعات می‌شود، افزود: فرهنگ عمومي باید به مشاركت عمومي منجر شود تا اهداف کار محقق شود.

به گزارش روابط عمومی استاندار یزد، دومین جلسه شورای فرهنگ عمومی استان با حضور نماینده ولی‌فقیه و امام‌جمعه یزد، استاندار یزد و جمعی از روحانیون و مسئولین عضو این شورا در سالن مرحوم حمیدیا برگزار شد.
«سید محمد میرمحمدی» در این جلسه که با موضوع فرهنگ‌سازی در بحث ترافیک شهری برگزار شد؛ گفت: بحث ترافیک ابعاد گوناگون دارد و لازم است محتواهای آموزشی بر اساس سن مخاطب مناسب‌سازی شود.
وی تأکید کرد: آموزش‌های عمومی می‌بایست از مدرسه و دانشگاه شروع شود و سپس ساختار اجرایی آن مشخص و نقش دستگاه‌های اجرایی تعیین شود.
وی با تأکید بر اینکه جدی بودن در اعمال قانون باعث فرهنگ شدن آن موضوعات می‌شود، افزود: فرهنگ عمومي باید به مشاركت عمومي منجر شود تا اهداف کار محقق شود.
وی در مورد اهمیت کاربردی شدن همایش‌های دانشگاهی در حوزه ترافیک عنوان کرد: لازم است توجه شود که همایش برای همایش نباشد و دستاوردهای آن کاربردی و در سریع‌ترین حالت ممکن کاربردی شود.
استاندار در پایان سخنانش تأکید کرد: ضرورت دارد طرح مصوب ترافیک تکمیل و پیاده‌سازی شود و در طرحی جداگانه برای محتوای آموزشی طرح جامع ترافیک تصمیم‌گیری شود.

برچسب‌ها : استاندارکاربران آنلاین

نظرهای کاربران