طلائی مقدم معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان طبس کارخانه کک طبس آماده افتتاح رسمیبه گزارش خبرنگار یزد فردادر طبس

کارخانه ‌کک آماده استارت نهایی تولید

بازدید طلائی مقدم معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان طبس و جناب آقای مهندس شهرکی ریاست محترم سازمان صنعت ، معدن ، تجارت استان خراسان جنوبی و سایر مسئولین مربوطه از کارخانه کک طبس

 طلائی مقدم معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان طبس در ابتدای سخنان خود در جلسه بازدید و انجام هماهنگی های پایانی برای افتتاح پروژه عظیم کک گفت: پروژه ملی و عظیم کارخانه کک آماده افتتاح است و برای بررسی و  آخرین هماهنگی ها و رفع مسائل و مشکلات احتمالی جزئی این پروژه پیش از افتتاح رسمی طرح این جلسه برگزار شد.

 طلائی مقدم در بخش اول سخنان خود افزود: دولت دنبال کار تبلیغاتی نیست و لزوم رونق تولید و اشتغال اهمیت بیشتری دارد.پروژه عظیم کک اگر کاملا و صدر درصد آماده است باید این کارخانه مورد بهره برداری قرار گیرد‌ و  چرخه تولید آغاز شود.

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان طبس افزود: استاندار محترم جناب آقای مهندس پرویزی  تاکید نمودند علی رغم اعلام آمادگی مسئولین کک برای راه اندازی باز هم با مسئولین صنعت و معدن و تجارت  پروژه را مورد بازدید قرار دهید و  اگر تمام شرایط فراهم باشد. برای افتتاح  راه اندازی این پروژه عظیم با حضور معاون اول رئیس جمهور جناب آقای دکتر جهانگیری برنامه ریزی لازم صورت گیرد.

 طلائی مقدم افزود: دولت از تمام ظرفیت ها برای حل مشکل شرکت و تامین خوراک این پروژه استفاده کرده است و بیش از ۱۵۰ هزارتن از طریق ذغال سنگ پروده طبس تامین شده است . که تدبیر  و همکاری آقای مهندس کریتی مدیر عامل محترم شرکت ذغالسنگ طبس قابل تقدیر است .

 طلائی مقدم افزود: اقتصاد مقاومتی یعنی جلوگیری از خام فروشی یعنی حتی مواد خام وارد کشور شود و در کشور ارزش افزوده و اشتغال داشته باشد..

طلائی مقدم در بخش پایانی سخنان خود از جناب آقای مهندس شکیبی ، مهندس سیف الدینی، جناب آقای بیابانکی و جناب آقای نعیمی و سایر مسئولین این شرکت بابت تلاش ها و پیگیری های بی وقفه در جهت راه اندازی و تکمیل این پروژه انجام داده اند خسته‌نباشید گفت تشکر  و قدردانی کردکاربران آنلاین

نظرهای کاربران