عباس احدپور در پیامی ضمن گرامی داشت سال روز شهادت استاد مطهری، روز معلم را به جامعه معلمان کشور تبریک گفت.عباس احدپور در پیامی ضمن گرامی داشت سال روز شهادت استاد مطهری، روز معلم را به جامعه معلمان کشور تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان یزد، متن پیام مدیرعامل به شرح زیر است:

 

بسم الله نور

 

استادان و معلمان گرامی،

 

دوازدهم ارديبهشت روز پاسداشت زحمات جهادگران عرصه بينش و دانش و معلمان تلاشگر و بي ادعايي است كه با دستاني مهربان و انگيزه اي والا درهاي علم و معرفت را بر نسل هاي آينده مي گشايند.

بي شك جايگاه شايسته ايران اسلامي در عرصه بين المللي و درخشش دانش آموزان و دانشجويان كشورمان در عرصه هاي مختلف، مرهون اهتمام خستگی ناپذیر آموزگارانی است که با اخلاص و از خودگذشتگي در جهت حفظ، تقویت و انتقال علوم؛ زمینه آموزش و پرورش نونهالان، نوجوانان و جوانان ايران عزيز را فراهم آوردند.

این سخن که "آینده کشور در دستان نوجوانان و جوانان خواهد بود"، نشان از نقش اساسی معلمان در تربیت فرزندان دارد؛ پسران و دخترانی که مسئولیت‌های بزرگی را در آینده برعهده خواهند گرفت. مجموعه آموزشی و معلمان می‌توانند با آموزش‌های کاربردی و تخصص‌گرایی و توجه ویژه به نیازهای آتی کشور، تاثیر بسزایی در تربیت مدیران کارآزموده، خبره و مسئولیت‌پذیر و تامین سرمایه‌های انسانی فردای کشور داشته باشند.

12 اردیبهشت ماه یادآور شکوه و عظمت زنان و مردان پاکباخته‌ای است که در طول تاریخ و در عرصه تعلیم و تربیت زیباترین جلوه‌های عشق و ایثار را به نمایش گذاشته‌اند. سالروز شهادت معلم بزرگ انقلاب استاد شهید مطهری را گرامی داشته و روز معلم را به اساتید دانشگاه‌ها و جامعه معلمان و آموزگاران والامقام کشور تبریک می‌گویم و امیدوارم همواره قدردان خدمات ارزشمند شما عزیزان باشیم.

 

 

عباس احدپور

مدیرعامل جمعیت هلال احمراستان یزد

برچسب‌ها : جمعیت هلال احمرکاربران آنلاین

نظرهای کاربران