اهم سخنان سید مهدی طلائی مقدم در جمع معتکفین طبسبه گزارش خبرنگار یزد فردا درطبس

معاون استاندار وفرماندار ویژه طبس: اعتکاف فرصتی است برای اینکه یاد بگیریم چگونه ببخشیم.

اهم سخنان سید مهدی طلائی مقدم در جمع معتکفین طبس:

طلائی در ابتدای این مراسم گفت: بیندیشیم چگونه از گناهان دوری کنیم از دروغ گفتن، تهمت زدن به هم دیگر، افترا زدن، چگونه یاد بگیریم با همدیگر مهربان باشیم چگونه همدیگر را ببخشیم و چگونه دلها را به هم نزدیک کنیم و قطعا وقتی دلها به هم نزدیک شود و همدیگر را ببخشیم و بایک دیگر مهربان باشیم مطمئن باشید محبت بیشتر اهل بیت و عنایت بیشتر خداوند متعال هم بر زندگیها و هم برخانواده ها و هم انشاالله بر شهرستان طبس بیش از پیش مستولی خواهد شد.

طلائی مقدم در ادامه در جمع معتکفین به موضوع انتخابات پرداخت و گفت: ما برای جمهوریت و اسلامیت نظاممان هزینه های زیادی داده ایم شهدای بسیار زیادی را قبل از انقلاب، برای پیروزی انقلاب اسلامی و بعد از انقلاب چه در مقابله با منافقین و چه با دشمن بعثی برای حفظ نظام مقدس جمهوری اسلامی، تقدیم کرده ایم.

سید مهدی طلائی مقدم سالروز شهادت سپهبد صیاد شیرازی را گرامی داشت و به خدمات بسیار زیادی که چه درجنگ تحمیلی و چه بعداز آن انجام داده بود اشاره کرد و گفت: امثال صیاد شیرازی ها شهید شدند تا مردم ایران سرنوشت خودشان را به دست بگیرند. وی یکی از مهمترین بارزه های آن را مساله انتخابات برشمرد و به انتخابات ۲۹ اردیبهشت پرداخت و گفت: در انتخابات میخواهیم افرادی را انتخاب کنیم که میخواهند ۴ سال مدیریت شهرها و روستاها را دردست بگیرند.

وی با اشاره به تاکید مقام معظم رهبری بر حضوری حداکثری و باشور نشاط مردم در انتخابات بیان داشت: همه دغدغه ما مسئولین هم همین است.

طلائی حضور پررنگ مردم در مراسم اعتکاف را نشان از حضور گرم و با نشاط مردم طبس در مراسم های مختلف برشمرد.

طلائی مقدم در ادامه سخنان خود به ۳ اصل مهم انتخابات پرداخت وگفت: بعنوان مجریان انتخابات سعی میکنیم انتخاباتی سالم وقانونمند رابرگزار کنیم.در پایان این مراسم، فرماندار ویژه شهرستان طبس بیان داشت سه اصل مهم در انتخابات باید الگو قرار بگیرد:

اصل اول به فرمایش امام راحل "میزان رای ملت است" هرکس که مردم رای دادن سمعا و طاعتا برا مسئولین قابل پذیرش است.

اصل دوم فرمایش گهربار مقام معظم رهبری است "رای مردم امانت است" امانتی که به دست مجریان و ناظرین سپرده میشود و نتیجه آن بدون کم و کاستی باید دراختیار مردم قرار گیرد.

اصل سوم فرمایش ریاست محترم جمهور "فصل الخطاب قانون است" قانون انتخابات قانونی کاملا متمدن و مبتنی بر انقلاب اسلامی است.کاربران آنلاین

نظرهای کاربران