افزایش 29 درصدی ثبت نام داوطلبان شورای اسلامی شهر و روستاهای مهریزرییس هیئت عالی نظارت بر انتخابات شوراهای استان یزد در نشست مشترک اعضای هیئت نظارت و اجرایی انتخابات شهرستان مهریز از افزایش 29 درصدی ثبت نام داوطلبان شورای اسلامی شهر و روستاهای مهریز خبر داد .

رییس هیئت عالی نظارت بر انتخابات شوراهای استان یزد در نشست مشترک اعضای هیئت نظارت و اجرایی انتخابات شهرستان مهریز از افزایش 29 درصدی ثبت نام داوطلبان شورای اسلامی شهر و روستاهای مهریز خبر داد .

«محمدرضا تابش» با اشاره به اینکه مهریز در ثبت خانمها برای شوراهای اسلامی شهر و روستا ها رتبه اول را با ثبت نام 20 نفر از بانوان به خود اختصاص داده است افزود : باید مردم را به مشارکت حداکثری فراخوانده و در شرایط کنونی، همه دست اندرکاران انتخابات و مسئولان تلاش خود را بر تأمین منافع ملی٬ خنثی‌کردن تبلیغات سوء دشمنان و زنده‌نگهداشتن روحیه امید به آینده در جامعه متمرکز کنند.

تابش با تقدیر از دست‌اندرکاران ستاد انتخابات شهرستان مهریز ، اظهار امیدواری کرد که هیئت نظارت و ستاد اجرایی انتخابات با پرهیز از اعمال سلیقه و عمل به مر قانون، زمینه برگزاری انتخاباتی پرشور، قانونمند و سالم را فراهم آورد.


فرماندار شهرستان مهریز نیز در آغاز این جلسه گزارشی از عملکرد ستاد انتخابات شهرستان مهریز ارایه نمود و گفت : همواره سلامت و قانونمندی انتخابات، تحقق مشارکت حداکثری در انتخابات، تعامل بخشهای مختلف برگزاری انتخابات و امنیت و آرامش انتخابات اولویت های ستاد انتخابات در شهرستان مهریز بوده است .

 

کمالی خبرنگار مهریز
کاربران آنلاین

نظرهای کاربران