معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعۀ منابع استانداری مطرح کرد:

استان یزد پایلوت اقتصاد دانش‌بنیانمعاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعۀ منابع استانداری گفت: استان یزد با توجه به زیرساخت‌های خوبی که در حوزۀ فنّاوری اطلاعات و ارتباطات دارد به‌عنوان پایلوت برای اجرای سیاست‌ها و برنامه‌های اقتصاد دانش‌بنیان در کشور معرفی‌شده است.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری یزد، «سید علی عزالدینی» روز پنج‌شنبه 17 فروردین‌ماه در نشست کارگروه تخصصی اقتصاد دانش‌بنیان استان که در سالن شهید موحدین استانداری برگزار شد، بیان کرد: خوشبختانه در استان یزد زیرساخت‌های خوبی در حوزۀ فنّاوری اطلاعات و ارتباطات وجود دارد، منطقۀ ویژۀ علم و فنّاوری یزد به‌صورت رسمی به ثبت رسیده و همین شاخص‌ها موجب شده است تا استان یزد به‌عنوان پایلوت برای اجرای سیاست‌ها و برنامه‌های اقتصاد دانش‌بنیان در کشور معرفی شود.
عزالدینی ادامه داد: با توجه به نام‌گذاری امسال از سوی مقام معظم رهبری به‌عنوان سال " اقتصاد مقاومتی؛ تولید و اشتغال " لازم است برنامه‌ریزی‌ها و سیاست‌های استان در حوزۀ اقتصاد بر روی دو موضوع تولید و اشتغال متمرکز شود.
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعۀ منابع استانداری در پایان سخنان خود بر هماهنگی و هم‌فکری مسئولان و مدیران استان در حوزۀ اقتصاد دانش‌بنیان تأکید کرد.
گفتنی است در این نشست برنامه‌های راهبردی دستگاه‌های استان برای تحقق اقتصاد دانش‌بنیان تشریح شد و مورد هم‌اندیشی قرار گرفت.
کاربران آنلاین

نظرهای کاربران