تنبیه سخت برای هنجارشکنان چهارشنبه سوریمعاون اجتماعی فرماندهی انتظامی غرب استان تهران با اشاره به مراسم چهارشنبه آخر سال گفت: خودروهایی که در این روز برای شهروندان ایجاد مزاحمت کنند تا بعد از تعطیلات نوروز توقیف شده و افرادی که تخلف کنند برابر قانون و با هماهنگی مقام قضایی با آنها برخورد شده و تا بعد از تعطیلات نوروز در بازداشت به سر خواهند برد.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی غرب استان تهران با اشاره به مراسم چهارشنبه آخر سال گفت: خودروهایی که در این روز برای شهروندان ایجاد مزاحمت کنند تا بعد از تعطیلات نوروز توقیف شده و افرادی که تخلف کنند برابر قانون و با هماهنگی مقام قضایی با آنها برخورد شده و تا بعد از تعطیلات نوروز در بازداشت به سر خواهند برد.

به گزارش میزان، سرهنگ " مهدی سرپناه " در خصوص چهارشنبه آخر سال گفت:با برنامه ریزی های انجام شده در خصوص پیشگیری از حوادث تلخ چهارشنبه آخرسال، پلیس، اقدامات پیشگیرانه موثری از قبیل برگزاری جلسات آموزشی، تهیه بروشور ، نصب بنر و ارسال پیامک های آموزشی به شهروندان را در دستور کار خود قرار داده است.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی ویژه غرب استان تهران افزود: امیدواریم امسال، همانند سال های قبل با همكاری خوب مردم و والدین گرامی، شاهد كاهش تلفات و حوادث ناگوار چهارشنبه آخرسال باشیم.  

این مقام انتظامی تصریح کرد: پلیس به مقوله چهارشنبه آخرسال به عنوان مقوله ای اجتماعی توجه می کند و رویکرد پلیس به چهارشنبه آخرسال ،رویکردی اجتماعی بوده که اطلاع رسانی و آگاهسازی معاونت اجتماعی می تواند نقش بسزائی در کاهش حوادث این روز داشته باشد.  

سرهنگ سرپناه بیان داشت: حوادث ناگوار چهارشنبه آخرسال و صدمات دیگری كه در اثر استفاده از مواد محترقه خطرناك ایجاد می شود یادآور این نکته است آگاهی از خطرات استفاده از این مواد،بخش مهمی از حوادث را کاهش می دهد.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی غرب استان تهران خاطرنشان کرد:خودروهایی که در این روز برای شهروندان ایجاد مزاحمت کنند تا بعد از تعطیلات نوروز توقیف شده و افرادی که تخلف کنند برابر قانون و با هماهنگی مقام قضایی با آنها برخورد شده و تا بعد از تعطیلات نوروز در بازداشت بسر خواهند برد.

وی در خاتمه بر قاطعیت پلیس در برخورد با هنجارشكنان ایام پایانی سال تاكید كرد و از شهروندان خواست: گزارش های خود در خصوص فعالیت افرادی كه با فروش مواد محترقه غیراستاندارد، فضای ناامنی را در جامعه توسعه می دهند از طریق تلفن 110 به مراكز پلیس اعلام تا ضمن برخورد با آنها،شیرینی چهارشنبه آخرسال را به کام خود و دیگران تلخ نکنند.
کاربران آنلاین

نظرهای کاربران