آغاز توزیع کارت ورود به جلسه نهمين مرحله آزمون های سراسري سنجش مهارت و آزمون های متقاضیان صنعت ساختمان، بخش های صنایع دستي، فرش ، نان و غله و... در سال 1395مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان یزد از آغاز توزیع کارت آزمون سنجش مهارت در حوزه هاي صنعت ساختمان و صنايع دستي، فرش و نان و غله و... از ساعت 8 صبح روز دوشنبه مورخ 25-11-1395 آغاز و تا ساعت 24 روز چهارشنبه مورخ 27-11-1395 خبر داد .

مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان یزد از آغاز توزیع کارت آزمون سنجش مهارت در حوزه هاي صنعت ساختمان و صنايع دستي، فرش و نان و غله و... از ساعت 8 صبح روز دوشنبه مورخ 25-11-1395 آغاز و تا ساعت 24 روز چهارشنبه مورخ 27-11-1395 خبر داد .

    به گزارش روابط عمومي اداره کل آموزش فني و حرفه اي استان یزد،"علی آقا افضلی" با اعلام اين خبر گفت: نهمين آزمون سنجش مهارت در حوزه هاي صنعت ساختمان، صنايع دستي، فرش و نان و غله و...) در روز پنجشنبه مورخ 28-11-1395 برگزار مي شود.

"افضلی" با اشاره به مراحل اجراي آزمون هاي سنجش مهارت گفت: آزمون هر حرفه شامل دو مرحله كتبي و عملي است كه متقاضيان بخش هاي صنعت ساختمان،تفاهمنامه ها( صنايع دستي، فرش و نان و غله و...) که قبلاً در موعد مقرر برای شرکت در آزمون های مذکور  ثبت نام کرده اند، باید از تاریخ25-11-1395 تا تاریخ 27-11-1395  با مراجعه به سایتhttp://yazdtvto.ir ؛(منوی دسترسی سریع – قسمت اعلام نتیجه و کارت آزمون) و یا آدرسhttp://azmoon.portaltvto.com ، با درج شناسه پرداخت و شماره پرونده، و یا با درج مشخصات فردی، نسبت به دریافت كارت ورود به جلسه خود اقدام نمایند.

وی ادامه داد: هم چنین متقاضیان شرکت در نهمين  آزمون سراسری سنجش مهارت در سال 1395 (کارآموزان بخش های دولتی و آموزشگاه های آزاد) که قبلاً برای شرکت در آزمون مورد نظر ثبت نام نموده اند،  از تاریخ 25-11-1395 تا تاریخ 27-11-1395 با مراجعه به سایتhttp://yazdtvto.ir ؛(منوی دسترسی سریع – قسمت اعلام نتیجه و کارت آزمون) و یا  آدرسhttp://azmoon.portaltvto.com ، با درج شناسه پرداخت و شماره پرونده، و یا با درج مشخصات فردی، نسبت به دریافت كارت ورود به جلسه خود اقدام نمایند.

مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان بیان داشت: داوطلبان پس از شرکت در آزمون كتبي و كسب نمره قبولي براساس برنامه زمانبندي اعلام شده از سوی ادارات سنجش استان ها براي شركت در آزمون عملي باید به حوزه هاي تعيين شده مراجعه نمايند؛ و چنانچه با مشکلی مواجه شوند،مي توانند با مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان خود تماس حاصل نمایند.
کاربران آنلاین

نظرهای کاربران