محمدرضا صباغیان:

مراسم با شکوه تشییع آیت الله هاشمی رفسنجانی نمادی از وحدت سیاسی_اجتماعی ایران باشدمحمدرضا صباغیان با تسلیت درگذشت آیت الله هاشمی  رفسنجانی اظهار داشت: با توجه به نقش موثر آیت الله هاشمی رفسنجانی در بزنگاه‌های سخت و آینده ساز کشور شاید بتوان گفت وی یکی از شخصیت های موثر و مورد اعتماد امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری در شرایط سخت انقلاب بود. 

نماینده مردم شهرستان‌های ابرکوه، بافق، بهاباد، خاتم و مهریز در مجلس شورای اسلامی افزود: نگاه به زندگی سراسر مبارزه و مجاهده ایشان در راه اسلام و تعالی نظام مقدس اسلامی به همه درس تحمل و استقامت را در هر شرایطی برای رسیدن به هدف نشان می‌دهد.

وی هاشمی رفسنجانی را یکی از افراد با هوش و نابغه در جریان‌های سیاسی دانست و ادامه داد: وی علاوه بر این که دیدگاه‌های خود را مطرح و دنبال می‌کرد هیچ‌گاه امام و رهبری و انقلاب را تنها نگذاشت و پیام تسلیت مقام معظم رهبری گویای همین مطلب است.

نماینده مردم شهرستان‌های ابرکوه، بافق، بهاباد، خاتم و مهریز در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه هاشمی یک رجل سیاسی مورد وثوق اکثر احزاب و جریانات سیاسی در کشور بود اظهار امیدواری کرد مراسم با شکوه تشییع وی نمادی از وحدت سیاسی_اجتماعی ایران باشد.
کاربران آنلاین

نظرهای کاربران