با همکاری حوزه مقاومت بسیج فاطمه الزهرا کارگاه آموزشی مهارت‌های زندگی دختران در دبیرستان دوره دوم فاطمیه مهریز برگزار شدبه گزارش  خبرنگار یزد فردا از مهریز -  با همکاری حوزه مقاومت بسیج فاطمه الزهرا                                           کارگاه آموزشی مهارت‌های زندگی دختران در دبیرستان دوره دوم فاطمیه  مهریز  برگزار شد
احمد ترکمانی مشاور خانواده در ادامه این کارگاه گفت: انسان موفق باید ۴ نکته هدف، برنامه‌ریزی، امکانات و پشتکار را در زندگی خود در نظر بگیرد. وی انواع ازدواج را سنتی، اجباری، عاطفی، مدرن، ضربدری عنوان کرد و درخصوص آنها توضیحاتی ارائه داد. وی در این کارگاه با اشاره به روابط دختر و پسر گفت: دختران و پسران تحت شرایطی از جمله اینکه با هم شوخی نداشته باشند، یکدیگر را لمس نکنند و ... می‌توانند با هم گفت‌وگو کنند. ترکمانی در ادامه به آسیب‌های دوستی دختر و پسر قبل از ازدواج اشاره کرد و افزود: از جمله این آسیب‌ها این است که باعث ایجاد سوظن می‌شود و همچنین باعث می‌شود دختر و پسر رویشان به هم باز شود.

وی افزود: فعالیت‌های انسان در زندگی در چهار دسته واجب، مستحب، ضرورت فرد و ضرورت جامعه تقسیم‌بندی می‌شود که اگر فعالیت‌های ما در این دسته‌بندی قرار نگیرد، اتلاف عمر محسوب می‌شود.

وی درپایان از دانش اموزان خواست تا به پدر و مادر و معلمان خو احترام بگذارند
برچسب‌ها : مهریزکاربران آنلاین

نظرهای کاربران