پیام فرماندارمیبد به مناسبت هفته بسیج 

فرماندارمیبد در پیامی فرارسیدن هفته بسیج را گرامی داشت.
 

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، متن پیام "حسین فلاح" فرماندارمیبد بدین شرح است:

هرگاه صحبت از بسیج به میان می‌آید؛ فرمان تاریخی امام رحمه‌الله علیه مبنی بر تشکیل بسیج و خاطرات روزهای عشق، شور و حماسه‌های بی‌پایان بسیجیان در 8 سال دفاع مقدس را در دل‌ها زنده می‌کند.

بسیج که مظهر شرافت، آزادگی و سراسر پویایی و خستگی‌ناپذیری است؛ در طول تاریخ انقلاب حماسه‌ها آفریده و نامش در تارک انقلاب می‌درخشد و امروز با ورود در عرصه‌های مختلف فرهنگی، اجتماعی، سیاسی و اقتصادی، پا را فراتر نهاده و فرهنگ و روحیه بسیجی که از امام و انقلاب به یادگار مانده است؛ ناجی انسان‌های آزاده در منطقه و سراسر جهان شده است.

بنابراین بسیج به‌عنوان یک فرهنگ و ارزش در نظام جمهوری اسلامی همچنان با حفظ روحیه انقلابی خود، پاره‌ای‌ از به‌اصطلاح مشکلاتی را که استکبار در قالب تحریم به ملت بزرگ ایران اعمال می‌کند هم می‌تواند بر مبنای اقتصاد مقاومتی که رهبر معظم انقلاب بر آن تأکیددارند جامعه عمل بپوشاند.

این‌جانب هم فرارسیدن 5 آذر سالروز تشکیل بسیج را به همه بسیجیان خواهر و برادر و فرماندهان پایگاه‌های بسیج شهرستان میبد و همه اصناف و اقشار بسیجی تبریک گفته و همواره از ایزدمنان آرزوی سربلندی و افتخار برای آن‌ها خواستارم.
کاربران آنلاین

نظرهای کاربران