بهشت بندگی (ویرایش دوم) منتشر شدکتاب «بهشت بندگی» یادمان سید الاعلام حاج سید جواد حیدری (ره) می‌باشد که چاپ نخست آن سال گذشته به مناسبت یکمین سالگرد درگذشت این عالم ربانی منتشر شده بود.

کتاب «بهشت بندگی» یادمان سید الاعلام حاج سید جواد حیدری (ره) می‌باشد که چاپ نخست آن سال گذشته به مناسبت یکمین سالگرد درگذشت این عالم ربانی منتشر شده بود. این کتاب که بر اساس مصاحبه ها و ضبط گفتارهای آن عالم فقید تالیف شده است گنجینه ای از خصایص نیکو و اندرزهای پر معنی حاج سید جواد حیدری است که اینک به چاپ دوم رسیده است.
بهشت بندگی شصتمین اتر نوشتاری میرزا محمد کاظمینی است که در سیصد و بیست صفحه در قطع وزیری انتشار یافته و درکتابفروشی های معتبر استان در حال ارایه میباشد.

 

این اثر تالیف دکتر میرزا محمد کاظمینی شامل:

 

_بر زبان فرزانگان

 

_درنگی در کارنامه

 

_راز محبوبیت

 

_معرفی خانواده

 

_گفتارهای معنوی و پیامهای کوتاه

 

_مقالات

 

_گزیده پیامهای تسلیت و بخش تصاویر می باشد

 

نویسنده در مقدمه آورده است:

 

عالم ربانی وعارف کامل سید الاعلام ، حضرت آقای حاج سید جواد حیدری،از رجال برجسته عصر حاضر است وبرای همه مردم یزد،شخصیتی فراموش نشدنی .وی در طیّ بیش از نیم قرن، چند نسل را به دین خدا فرا خواند و در این شهر وان شهر بلکه هر کوی و برزن، پیامهای آسمانی را با زمزمه محبتش به گوش جان مردم رساند. با افاضات شفاهی خویش، در پی آن بود که رشته ارتباط آسمان و زمین باشد و اهالی این خاکدان را با پیامهای بلند معنوی، برکشد و تعالی دهد.خیل مسجدیان،خاصه نمازگزاران مسجد برخوردار،در درازنای سالها برخوردار از نفس گرمش شدند وجان را طراوت بخشیدند. هیچ تکلف و تصنع و روی و ریا در کارش نبود و سخنان دلپذیرش چون از دل بر می آمد بر دلهای سخن پذیر می نشست.

 

پیش از او نیای من، حاج شیخ غلامرضا یزدی نگین حلقه یزد و سراسر آن خطه شده بود و حلقه دین را آویزه گوشها می کرد. چون استاد درگذشت،این شاگرد راه را ادامه داد وبا همان پشتوانه صفا وصمیمیت ،دین را توشه راه مردم کرد. استاد و شاگرد یک هدف بیشتر نداشتند وآن هم ستیز با ظلمت بود ودعوت مرد به سوی آفاق نور ،اما بدون اکراه و اجبار وبی آنکه به زور متوسل شوند.نیروی ایشان «قدرت معنوی» بود وتا اینست چه نیازی به غیر اینست.

 

حاج سید جواد حیدری مردمی ترین روحانی یزد وبلکه کشور بود.روز یکشنبه93/4/15 مصادف با  رمضان المبارک 1435مردم دارالعباده داغدار و عزادار شاهد تشییع بی نظیر و شکوهمند وی بودند.

 

نکته:

 

انتشارات نیکو روش یزد مزکز پخش این اثر معنوی وماندگار می باشد.

 
کاربران آنلاین

نظرهای کاربران