برگزاری دوره آموزش اصول پذیرایی و تشریفات در شهرستان مهریزهمزمان با هفته گردشگری دوره آموزش اصول پذیرایی و تشریفات در شهرستان مهریز برگزار شد.

همزمان با هفته گردشگری دوره آموزش اصول پذیرایی و تشریفات در شهرستان مهریز برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي، امورفرهنگي و اجتماعي اداره کل ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري استان يزد، محمدرضا فلاحتی سرپرست اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان مهریز گفت: با توجه به برنامه پنج ساله سال خوش آمد به یزد و به منظور ارائه خدمات بهتر به مسافران و گردشگران داخلی و خارجی دوره آموزشی پذیرایی و تشریفات در شهرستان مهریز برنامه ریزی و اجرا گردید.

فلاحتی بیان نمود: این دوره آموزشی که با موضوع اصول پذیرایی و تشریفات برای پرسنل رستوران ها، مراکز اقامتی و پذیرایی تحت نظارت این اداره برگزار شد با همکاری و همراهی مرکز آموزشی گردشگری افق راسپینای شرق به مدت 8 ساعت به صورت تئوری و عملی در این شهرستان برگزار گردید.

این مقام مسئول در ادامه اضافه نمود: هدف اصلی از برگزاری این دوره آموزشی، ارتقاء توانایی و بهبود کیفیت خدمات ارائه شده از سوی پرسنل شاغل در رستوران ها، مراکز اقامتی و پذیرایی تحت نظارت این اداره در شهرستان مهریز به مسافرین و گردشگران می باشد.

فلاحتی در پایان افزود: اولین جلسه آموزش در روز جمعه مورخ 9/7/95 به صورت تئوری و به مدت 4 ساعت در شهرستان مهریز برگزار گردید و مقرر شد دومین جلسه آن که به صورت عملی می باشد با موضوع نحوه پوشش و اصول پذیرایی و تشریفات را بعد از دهه اول محرم برگزار گردد.
برچسب‌ها : گردشگریکاربران آنلاین

نظرهای کاربران