سارقان مساجد و اماکن متبرکه یزد ،ابرکوه و تفت یک زوج بودند!!یزدفردا"سرویس اجتماعی "حوادث"خبرهای پلیسی استان یزد "پرونده زوج سارق با21 فقره سرقت از اماکن متبرکه بسته شد

یزدفردا"سرویس اجتماعی "حوادث"خبرهای پلیسی استان یزد "پرونده زوج سارق با21 فقره سرقت از اماکن متبرکه بسته شد

 به گزارش واحد دریافت خبر یزدفردا،پليس آگاهي شهرستان تفت ،زوج سارقي را که دست به 21 فقره سرقت از اماکن متبرکه زده بودند شناسايي و دستگير کرد.

سرهنگ "احمدغلامزاده" فرمانده انتظامي شهرستان تفت درباره اين خبر گفت: با توجه به اعلام خبر سرقت از اماکن متبرکه در روستاي اسلاميه اين شهرستان بلافاصله عوامل پليس آگاهي در محل حاضر و به بررسي موضوع پرداختند.

وي ادامه داد: کارآگاهان پليس پس از انگشت نگاري و استعلام از سوابق مجرمان کيفري، موفق به شناسايي سارق موردنظر شده و او را در مخفيگاهش دستگير کردند.

غلامزاده افزود: متهم که داراي پنج فقره سابقه کيفري است در بازجويي هاي اداره پليس به 21 فقره سرقت از مسجد، اماکن متبرکه و مکان هاي مذهبي با همدستي همسرش در شهرستان هاي تفت، ابرکوه و يزد اعتراف کرد.

وي  ضمن اشاره به اخذ مجوز قضائي و دستگيري همسر سارق ادامه داد: زوج سارق به همراه پرونده مربوطه به دادسرا معرفي شدند.

فرمانده انتظامي شهرستان تفت در پايان يادآور شد: همکاري شهروندان با پليس در پيشگيري از جرايم و آسيب هاي اجتماعي تاثيرگذار و موفقيت بهتر پليس در ماموريت ها را به دنبال دارد.
کاربران آنلاین

نظرهای کاربران