نخستین مراسم شب شعر آیینی با عنوان "نجوای فاطمی" با محوریت شخصیت و جایگاه حضرت زهرا(س) در سالن آمفی تئاتر دانشگاه آیت الله حائری میبد برگزار می شود.

علی اکبر کریمی مدیر فرهنگی دانشگاه آیت الله حائری از برگزاری نخستین مراسم شب شعر آیینی با عنوان "نجوای فاطمی" با محوریت شخصیت و جایگاه حضرت زهرا سلام الله علیها در سالن آمفی تئاتر دانشگاه خبر داد.

وی گفت : بمناسبت ایام فاطمیه و سالروز شهادت سیده زنان عالم حضرت صدیقه کبری فاطمه زهرا سلام الله علیها و بمنظور تعظیم شعائر اسلامی و بسط و ترویج معارف فاطمی و نیز بهره گیری از ظرفیتهای ناب دانشجویی ، نخستین مراسم بزرگ شب شعر دانشجویی و آیینی با عنوان " نجوای فاطمی" در موضوع شأن و شخصیت حضرت صدیقه طاهره سلام الله علیها و جایگاه این کوثر نبوت درتثبیت مدار ولایت با همکاری کانون شعر و ادب دانشگاه و حضور ادیبان و شاعران بنام استانی و دانشگاهی در روز یکشنبه مورخ 94/12/16 بعد از نماز مغرب و عشاء در سالن آمفی تئاتر دانشگاه آیت الله حائری میبد برگزار خواهد شد.

مدیر فرهنگی دانشگاه در پایان ضمن دعوت از تمامی اقشار و عموم محبین اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام و مردم شهرستان میبد جهت شرکت در این برنامه معنوی، معرفتی وادبی افزود: دانشجویان و شاعران علاقه مند جهت قرائت اشعار، دل نوشته، دکلمه و ... خود با موضوع مدح و مرثیه حضرت زهرا سلام الله علیها دراین مراسم، می توانند جهت هماهنگی و ثبت نام حداکثر تا روز شنبه مورخ 94/12/15 به امور فرهنگی دانشگاه مراجعه فرمایند.


  • نویسنده : یزد فردا
  • منبع خبر : خبرگزاری فردا